Samsung Bu Cihazı Nasıl Yaptınız Kardeşim?

Onur A. |

Arıza takipte wifi kabloları kontrol edilmiş yazıyor nasıl kontrol ediyorsunuz kardeşim yine çekmiyor bu cihazın wirilessi. Ayın 29'unda Sancaktepe Destek Bilişim'e kendim götüreceğim bu cihazı.

Hangi teknik servis elemanı bakmışsa bunu kontrol etmişse cihazı ona göstereceğim bu cihazın sorunu var mı, yok mu diye. Teknik servisiniz fiyasko. Müşteri hizmetleri telefonu suratımıza kapatmaya çalışıyor. Ayıp size. Teknik servis resmen süründürüyor ayıp size ya. Ama yapacağımı biliyorum ben. 29'u sabah Sancaktepe Destek Bilişim'de ki teknik serviste benim cihazıma bakan kişiye göstereceğim bu cihazın sorununu.

Etiketler :

Wi-Fi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  10:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Ocak
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr