Samsung Bozuk Makineyle İlgilenmiyor.

Ömür Güçlü K. |

12.09.14 tarihinde aldığım bulaşık makinem bozuk ve kaplamasın da çizik çıktı. Samsung müşteri hizmetlerine ve yetkili servisine bildirmeme rağmen cihaza sahip çıkılmıyor. Yetkili servisi aradığımda herkes bir yere aktarıyor muhatap bulamıyorum. Cihazımın başvurusu ekmel serviste yapılmış olup, servis tamamen ilgisizdir cihazım aldığımda arızalı çıktı le hata kodu veriyor.

Samsung aldığım için çok pişmanım. Tüketici haklarına kadar başvuracağım hatalarını kabul etmiyorlar, cihazlara sahip çıkmıyorlar. Sorumsuz bir firma.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  14:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ömür Güçlü K.
  05 Kasım
  13:20

  55 GÜN SONRA SIFIR ALINMIŞ ÜRÜNE CEVAP VEREN BİR FİRMANIN ÜRÜNÜNÜ ASLA TERCİH ETMEM ÜCRETSİZ VERSELER BİLE TELEVİZYON ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM ŞİMDİ LG MARKASINI DEĞERLENDİRİYİRUM

 • 03 Kasım
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr