Samsung Bozuk Cihazla İlgilenmiyor.

Turgut Ç. |

Antalya Lara Vatan Bilgisayar'dan eşime almış olduğum Samsung GalaxyS4 marka telefon ilk günden itibaren bozuk çıktı. Eş zamanlı Vatan Bilgisayar'daki müşteri temsilcilerine götürdüm ve yardımcı olmadılar. Problem devam ettiği için yeniden gittim teknik servise yönlendirdiler. Oradaki servis elemanı ve müdürü haklı olduğumu cihazın bozuk olduğunu, bu konuda rapor tuttuklarını söyledi.

İşlemler Vatan'da uzun sürermiş. Samsung teknik servisine gidin dedi. Oraya gittim cihaz verdim ve yaklaşık 2 ay cihaz gitti geldi sonuç: Kasası hasar görmüş, ana kartı değişmiş ama çalışmayan bir cihaz. Ne Antalya Lara Vatan Bilgisayar sahip çıkmakta, nede Samsung. Haklarımı arıyorum, tüm belgeler elimde mevcut.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  10:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Nisan
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi