Samsung Bozuk Cihaz!

Yilmaz Y. |

1 hafta önce Samsung marka ev sinema sistemi aldım kuruluma gelen arkadaş cihazda arıza olduğunu söyledi, rapor tuttu. 5 gün geçmesine rağmen bir sonuç elde edemedik, servisi aradığımda bana yetkili arkadaş 1 hafta sürer dedi, 1 ayda olabilir dedi, bozuk cihaz hala evde duruyor, rapor çıkarsa iade için cihazı ben götürüp değişım yapacakmışım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yilmaz Y.
  23 Haziran
  10:21

  Geçen günkü şikayetim sonrası arandım ama sonuç hala aynı beklemedeyim iyi bi marka telefunumu tabletimi ses sistemini Samsung tan aldım telefonun kenar kaplaması döküldü tablet 4 ayda bozuldu ses sistemi kurulumda arızalı çıktı 15 gündür evde bekliyor arızalı bir se kılde dün kuzenim TV aldık tabi ki başka bir marka aldık bence sizlerde alırken iyice araştırın benim gibi mağdur olmayın ben bir daha Samsung marka kalem pili bile almam

 • 17 Haziran
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr