Samsung Boyası Dökülen Telefon!

İbrahim G. |

Samsung'dan klima nedeniyle alakamı kesmişken hediye olarak gelen Galaxy S4 telefonun boyasının soyulması nedeniyle bu firmanın servisine tekrar gittim.Bana telefonda darbe izleri olduğu ve garanti kapsamında kasasının değişmeyeceğini bildirdiler.Oysa ki telefonumu düşürdüğüm yerde soyulma yoktu. Ayrıca darbe dedikleri şeyde hafif bir çizik üstelik ön çerçevede de değil. Tamamen kullanıma bağlı kendiliğinden oluşan soyulmaları darbe almış ve garanti dışı gerekçesiyle reddedildi.Sorun darbe de değil markanın ucuz ince hesapla hareket eden politikasında ve kullandığı soyulan malzemede.Önce yuh diyorum sonra da bulduğum ilk fırsatta tüketici hakem heyetinin yolunu tutuyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  20 Temmuz
  20:31

  . Sonunda sorun çözüldü ama sSamsung müşterisini bu kadar uğraştırmamalıydı. Bu markadan soğudum

 • İbrahim G.
  25 Eylül
  19:19

  Samsungdan birileri aradı ve halen dönüş yapacak.Bu firmaya inanmamanızı öneririm.

 • İbrahim G.
  07 Eylül
  19:13

  hiç samimi değiller ,oyalama taktikleriyle bir daha araştıracaklarmış filan.hafta içi izin alıp kaymakamlığın yolunu tutuyorum.ve bu markadan yeni bişey almama ve olumsuzluğunu tüm ortatmlarda anlatma konusunu kendime görev addediyorum.

 • 02 Eylül
  00:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.