Samsung Boya Atmasına Kullanıcı Hatası Dedi!

Hakan A. |

Samsung galaxy s3 telefonum var telefonu aldıktan yaklaşık 3 ay sonra yan kısımlarında boya atması olmaya başladı . Bende bunu servislerine bildirdim ve değişebileceklerini söylediler . Bende yolladım ama ne var ki kullanıcı hatası deyip yapmadılar. Fakat ben kendimden eminim kesinlikle kullanıcı hatası yok .Hiç yere düşmedi veya başka bir durum olmadı.

Destek hatlarına mesaj yazdım cevap gayet kısa 'kullanıcı hatası ücretli yapılabilir' diyorlar . Ama ben bıkmadım yine servislerine yolladım . Bu sefer farklı bir servis belki yaparlar ama bu mesajıma kısa cevaplar yazacaklar mı merak ediyorum . Yoksa ürünlerinin arkasında durup gerekeni mi yapacaklar ?

Etiketler :

Kasa-Panel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  05 Eylül
  00:11

  Hep aynı cevap değerli müşterimiz gerekli incelemeler başlatılmıştır yaaa artık bırakın bu lafları madem müşterilerinize bu kadar değer veriyorsunuz onu servislerde gösterin herşey malı satana kadar sattıktan sonra ne olursa olsun ama artık bu anlayışı bırakın müşterilerinize satış sonrasıda destek verin ya bu iş bizim hatamız deyip bazı kusurlarınızı kabul edin yoksa Nokia gibi yok olmaya mahkum kalırsınız ben bundan sonra sizin malınızı almam çevremede aldırmam

 • Hakan A.
  22 Ağustos
  19:17

  Sevgili samsung firması sonunda ağzınızdaki baklayı çıkartıp 400 tl ücret istediniz ne kolay değilmi kullanıcı hatası demek ben çok kişiden duymuştum bu konuyu ama genede şansımı deneyeyim dedim buda olmadı sağlık olsun buda bana kapak olsun AMA SAMSUNG SİZ BİR ARAŞTIRIN HTC VEYA BLACKBERİ de bu tarz şikayetler hiç yok sizde ürünlerinize dikkat edin ki bir dahaki sefere bu tarz şikayetler yaşanmasın

 • Hakan A.
  16 Ağustos
  23:21

  Ben zaten 4447711 nolu telefonunuza ve bize ulaşın bölümüne bildirdim durumu ama herhangi bir sonuç çıkmadı orasıda aynı sizin yazdığınız gibi yazdı ama herhangi bir işlem veya gelişme olmadı.

 • 15 Ağustos
  19:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi