Samsung Bluetooth Kulaklığım Garanti Kapsamına Alınmıyor!

Ömer Ş. |

Yaklaşık 20 ay önce Samsung marka bir bluetooth kulaklık aldım. İçinden çıkan kulak kancası kırıldı. Bende yetkili servise giderek benim hatam olduğunu, ücretli olarak yeni kanca istediğimi söyledim ama Samsung ürünün daha garantisi bile bitmemişken bu ürüne parça temini sağlayamıyormuş.

Telefon alırız daha 2 yıl geçmeden yazılım desteğini keserler, televizyon alırız yazılım desteğini hiç sunmazlar. Hadi bunları anlarım, büyük külfet olabilir firma için ama alt tarafı 10 kuruşluk bile bir değeri olamayan birçok modelde kullandığınız bir parçanın desteğini nasıl sunmazsınız anlamıyorum. O zaman bu 2 yıl verdiğiniz garanti ne işe yarıyor anlamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  15:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Ocak
  23:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi