Samsung Bir Tuş İçin 140 Tl İstiyor.

Sinan E. |

Samsung 2 yıl içerisinde Samsung marka televizyon, cep telefonu, diz üstü bilgisayar olmak üzere 3 ürün aldım. Bilgisayarın Çaps Lock tuşu çıktı.Yetkili servise götürmek üzere tuşu yanıma almıştım. Fakat iş yoğunluğundan tuşu kaybettim. Servis komple klavyenin değiştirilmesi gerektiğini 140 tl olduğunu söyledi. Bu konuda Samsung müşteri hizmetlerinden müşteri memnuniyeti adına ilgi ve yardım bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  15:14

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Ağustos
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi