Samsung Bir Dünya Devine Yakışmayan Yaklaşım!

Tülin Erken A. |

Aralık ortasında Vodafone'dan aldığım Samsung Note 4 arızalı çıktı, cihaz telefon kartını görmüyordu. Defalarca servise gitti ama nedense doğru düzgün bakmadan geri gönderdiler çünkü başka operatörlerin kartı çalışıyormuş dediler, uzun bekleme sonucu 6 Ocak'ta değişim onayı beklenmeye başlandı ve hala hiçbir haber yok, yedek cihaz verilmedi, bir yasal süreç lafını sürekli tekrarlıyorlar. Tüketici haklarına başvuruyorum böyle baştan savma görmedim, arkadaşım başka marka cihaz aldı arıza oldu ertesi gün yeni cihaz verildi.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  16:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Ocak
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr