Samsung Bir Ayda Dağılan Çamaşır Makinesi!

Sinem Ö. |

2014 tarihinde kurulumu yapılan çamaşır makinası 04/11 /2014 tarihinde kapağını açtığımda tüm lastiği teliyle birlikte yere düştü ve şikayetimi bildirdim. 5 / 11 / 2014 tarihinde servis geldi makinanın fabrika hatası olduğunu bildirerek değişim istememe rağmen tüm makinam sökülüp lastik ve telin değişimi yapıldı ve arayacağım söylendi.

Bir hafta sonra aynı olayı tekrar yaşadım ve yine şikayetimi bildirdim. Bir ayda iki kez dağılan makinanın fabrika hatası olmasına rağmen değişim istememe rağmen firma tarafından defalarca şikayet almalarına rağmen ilgilenilmiyor ve aranmıyorum. Makinamın değişimini istiyorum. Tüm servis bildirimleri kayda alınmıştır.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem Ö.
  01 Ocak
  17:49

  Firmadan çok şikayetçiyim hiç ilgilenilmiyor.

 • 25 Aralık
  16:55

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Aralık
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr