Samsung Bir Ayda Bozulan Galaxy S4!

Ayşen Gökaşar A. |

01-11-2014'te almış olduğum Samsung telefon 12-12-2014'te bozulmuş yetkili servis su ile temas olduğunu söyleyip ekran ve ana kartın değişmesi gerektiğini söylemiştir. Bunun içinde garantinin geçerli olmadığını 1000 TL ücret ödememizi belirtmiştir. Telefonun içini açtırdığımızda sadece açma kapama düğmesinden içeri giren terin kurumasından olan tuz tortusuna şahit olduk. Bunun kullanıcı hatası olması normal midir? S4 gibi bir telefon terden tamamen yanabilir mi? Bu telefonumun yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  14:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Ocak
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr