10 Nisan 2013

Samsung Bilgisayarın Arızası Giderilmeden Gönderildi!

Bilgisayarımın Touchpad' i bozuktu ve ısınma problemi vardı . Sorunlarını servise gönderirken bilgisayarı aldığım yere özellikle tek tek yazdırdım. Kendi kendine sürekli tıklama yapıyordu,benim açmak istediğim sayfaları kendiliğinden kapatıp açıyordu bu yüzden servise gönderdim ve 1 ay bekledim. Yapmadan geri göndermişler.Sadece fanını değiştirmişler ama kullanamadığım için ısınma problemi devam ediyor mu etmiyor mu bunu bilemiyorum maalesef.Tekrar servise göndereceğim ama yine yapılmadan iade edilecekse göndermemin bir anlamı yok. 1 aydır yatıyor bilgisayarım, yani 2 aydır mağdurum .Durum böyle olunca garantisi var diye sıfır bilgisayara para vermeninde pek bir anlamı olmuyor.

Nihan 56 Okunma

Cevaplar

  • Nihan 08 Mayıs 2013

    bilgisayarım tekrar servisten geldi bugün deneme amaçlı kullandım ve ağır yanık kokusu geliyor altından, korkup kapattım. Ben servise göndermekten bıktım ama onlar tam olarak yapıp bilgisayarı tekrar tekrar görmekten bıkmadılar.Fanının değiştiğini söylediler fakat değişmeden önce hiç hafif bir yanık kokusu bile almamıştık,yani durum daha kötü ve yine bilgisayarımı kullanamıyorum.Elimde alev almadan tekrar göndericeğim servise. Umarım bu kez yapılır bu 3. gidişi olacak.Gönderilen servisi henüz öğrenemedim..Teşekkürler.

  • Samsung Temsilcisi15 Nisan 2013

    1735273 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön