Samsung Bilgisayarımın Touchpad'i Arızalı!

Horzum T. |

11 Ağustos 2013 tarihinde İstanbul Pendik Neomarin AVM merkezindeki Teknosa mağazasından Samsung marka diz üstü bilgisayar aldım. Eve geçtiğimde açtım mause taktım kullanmaya başladım bir ara mause çıkardım touchpad'i kullanayım dedim sağ tuşun arızalı olduğunu fark ettim.

Bu zamanda kurban bayramına 2-3 vardı. Aldım bilgisayarı Teknosa'ya götürdüm oradaki görevli bana evet arızalı ama bayram sonunda getir dedi bayram sonunda götürdüm. Cihazın anakartını touchpad bordu değiştirildi diyerek aldım eve geldim. Şimdi de sol tuş tutukluk yapamaya başladı ve HDI görüntü aktarmadığını fark ettim. Yaklaşık 5 aylık bir cihazda bu tür sorunları yaşamak zorundamıyız.

Etiketler :

Touch Pad Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  16:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ocak
  20:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.