Samsung Bilgisayarımın Soket Girişi Kırıldı!

hakan |

Yaklaşık 5-6 ay önce almış olduğum laptop'umun güç kablosunun giriş soketi ve çevresi aşırı kalitesiz plastik malzemeden yapılmış. Soketin giriş kısmı aşırı bir zorlama olmamasına rağmen paramparça oldu. Tabi servis direk olarak kullanıcı hatası deyip 110 tl masraf çıkardı.

Samsung gibi dünya devi bir markanın bu kadar kalitesiz malzeme kullanması ve bunu direk olarak kullanıcı hatası demesi Samsung'a hiç yakışmadı. İş yerinde kullandığım HP marka laptopun soket bölümünü inceledim çok daha kaliteli malzeme kullanmış. Bu şekilde kırılması için çekiçi alıp vurmak gerekir heralde.

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • hakan
  19 Mart
  11:58

  Şuanda kardeşim için laptop bakıyorum, SAMSUNG markasını direk olarak eledim ,hiçbir şekilde SAMSUNG laptop almam. bu olay başıma gelene kadar SAMSUNG'u arkadaşlarıma tavsiye ediyordum, artık en son düşünecekleri marka olması gerektiğini söyleyeceğim.

 • hakan
  05 Mart
  15:32

  bu şikayetimden Samsung'un hiçbir şekilde müşteri memnuniyetini düşünmeyen bir firma olduğu sonucunu çıkardım. tek pişmanlığım aldığım Lenovo marka laptop'umu Samsung ile değiştirmek oldu. en azından kaliteli bir laptop'um ve müşterisini memnun etmeye çalışan bir firma ile muhattap olurdum.

 • 05 Mart
  15:25

  1668321 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi