Samsung Bilgisayarımın Projeksiyon Çıkışı Arızalı!

Muammer İ. |

Samsung np350e7c model bilgisayarımın projeksiyon çıkışı 02/11/2013'de mavi fon üstünde görüntü vermeye başladı. Ardından Konya Samtit Samsung servisinde anakart değişti. 12/11/2013'de projeksiyon çıkışı bu sefer yeşil fon üstünde görüntü vermeye başladı. Servis merkezden 1 hafta mail bekledi ve kullanıcı hatasıdır demişler.

Okulda 16 bilgisayar öğretmeniyiz kimsenin projeksiyon çıkışı yanmıyor ama nereden aldıysam bu Samsung bozuluyor. Standart Samsung'un kullanıcı hatası sendromu evimde olsun televizyon telefonum bilgisayarım HDD ve buzdolabım Samsung.

Etiketler :

Ana Kart USB-HDMI vb.Soketler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  10:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Aralık
  22:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi