Samsung Bilgisayarımın Isınma Sorunu Devam Ediyor.

Şükrü H. |

Benim Samsung r580 laptop'um var. Garantisi bitmişti ve servise vermiştim ve lan girişi ve panel değişti bir sorunu daha vardı çok ısınıyordu ve kapanıyordu. Yine verdim yine parça değişimi oldu ve sorun olmayacak dediler. Bugün servisten aldım ama cihaz yine ısınıyor ve donuyor resetliyor. Ya bu sorunu çözülsün yada artık yasal yollara başvuracağım. Servise verdiğim parayı biriktirseydim yenisini alırdım.

Etiketler :

Soğutma Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  16:03

  2491178 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Haziran
  19:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi