Samsung Bilgisayarımın İnternet Bağlantı Sorunu Var!

Seda Ç. |

1 yıl önce Darty'den aldığım Samsung marka netbookumu aldığım günden bugüne toplamda 2 ay kullanamadım. Daha alalı 1 ay olmadan sorun çıkardı. İnternetten sürekli kopma ve aşırı bir hız yavaşlığı ve donma sorunu var. Sonrasında bilgisayar garantiye gitti geldi sürekli gitti geldi 4 kere yolladım toplamda zaten bu 4 kere gidiş bir 3-4 ediyor. Garantiden gelince de sorunu çözülmüyor. Kaç kare ürün değişim talebinde bulundum ama bana 6 kere farklı sorundan 4 kere aynı sorundan servise gelmesi lazım kanun bu dediler ama başka marka bilgisayar alan arkadaşlarımda niyeyse böyle bir kanun söz konusu değil. Samsung'un garantisinden hiç memnun değilim. Bu sorunumu çözmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Wireless Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda Ç.
  28 Eylül
  21:11

  samsung yetkili servise kendi internet sitelerinden de başvurdum fakat tarafıma ulaşım sağlanmadı gereğinin yapılmasını talep ediyorum sikayet durumuma cevaplandı görülüyor ama sikayetim giderilmedi servis talep ediyorum.

 • 18 Eylül
  18:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi