03 Mayıs 2013

Samsung Bilgisayarımın Arızası Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

30. 04. 2012 tarihinde Samsung np-r580-jt03tr marka ve modelli laptopumu ekranın altındaki menteşenin mekanizmasından çıkması, touch pad'in sol tuşu çalışmaması nedeniyle laptopumu Samsung garanti servisine verdim. Bugün bana gelen cevap onarımın garanti kapsamında yapılamayacağı nedeni ise menteşenin çıkan kısmını benim yapıştırıcı ile yapıştırmaya çalışmamış ve bu da yetki dışı müdahale olarak görülmüş, eğer yapıştırıcı sürmemiş olsaydım garanti kapsamında yapılabilirmiş. Benim yaptığım yetkisiz müdahale olarak görülemez böyle bir şeyin garanti kapsamında kullanımda belirtilmesi gerekir, sizden bunun düzeltilmesini işlemimin garanti kapsamı yapılmasını istiyorum.

Koray 98 Okunma

Cevaplar

  • Koray 03 Mayıs 2013

    Dediğiniz gibi sadece bilgilendirme yapıldı çözüm için hiçbir şey yapılmadı samsungun tüm elektronik ürünlerinin fiyaskosu şikayetlerdede belli ama müşteri memnuniyeti aıfır hp markası aynı hatayı garanti kapsamında yaparken samsung firması bunu yapmayı reddediyor müsteri politikanızı reddediyorum ve kınıyorum!!!

  • Samsung Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön