16 Mart 2013

Samsung Bilgisayarımın Arızası Garanti Kapsamında Giderilmiyor!

11. 06. 2011 tarihinde almış olduğum R540 model Samsung dizüstü bilgisayarımın 2 adet klavye tuşu yerinden çıktı yada kırıldı. Bu olay yaklaşık 1 sene önce gerçekleşti ve ben servise götürmekte biraz tembellik ettim. 16. 03. 2013 tarihinde servise götürdüğümde bana bunun garanti kapsamına girmediğini ve 100 tl ücrete tabi olduğu söylendi. Gerekçe ise kullanıcı hatası olduğu için denildi. Bilgisayara bakmadan kullanıcı hatası olduğunu nasıl anladılar ben anlamadım. Düşen tuşlar "I" ve "F12"tuşu F12 tuşunun ne işe yaradığını dahi bilmem ne kadar çok kullanmışım ki bu tuş düşmüş ben anlamadım. Samsung garantisi neyi kapsıyor zaten topu topu bir ekran birde klavye takımı var.

Harun 78 Okunma

Cevaplar

  • Harun 21 Mart 2013

    Benimle görüşülmedi. Çalıştığım kurumda cep telefonu kullanmak yasak olduğu için telefonumu yanımda bulunduramıyorum.Kendilerine işyeri telefonumu ilettim fakat işyerinden aranmadım. Firmadan kimse ile görüşmedim.

  • Samsung Temsilcisi19 Mart 2013

    1689942 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön