10 Aralık 2013

Samsung Bilgisayarımın Adaptörü Arızalı!

2012'de Teknosa'dan aldığım Ultrabook sürekli arıza çıkarmıştır. En son ekim ayında arızalanmış ve bu arızanın orijinal olmayan adaptörden kaynaklandığını bildirmişlerdir. Oysa paketin içinden çıkan kendi adaptörü olduğunu birçok telefon görüşmemde bildirmiş bulunmaktayım. En sonda tüketici mahkemesine başvuracağımı söylediğimde bilgisayarın arızasının giderildiğini ve hiçbir ücrete tabi olmadan ürünü alabileceğimi söylemiş bulunmaktadırlar.

Bende en servis fişini alıp Üsküdar tüketici mahkemesine başvuracağımı belirttim. Ürünü kesinlikle istemiyorum. Talebim bilgisayarın parasını geri almak. Çünkü ben bir öğretmenim ve işlerim o kadar aksadı ki maddi manevi çok sıkıntı çektim.

Hülya 82 Okunma

Cevaplar

 • Hülya 22 Aralık 2013

  Samsung tarafından bir görüşme yapamadım. TEKNOSA tarafından arandım ve bana hala aynı şeyi söylüyorlar. Ürünün tamir edildiğini ve tarafım dan alınması gerektiği, aksi takdirde adresime kargo ile gönderileceği. Ben TEKNOSA ve Samsung dan şikayetciyim, o kadar beni oyaladılar ve artık bu ürünü kullanmak istemiyorum. Size şikayetimden sonra tamir ücreti olmadan bana ürünü teslim etmek istiyorlar. Ben maddi ve maneviçok mağdur oldum.Bu yüzden ürünün parakarşılığını istiyorum. Aksi halde vermiş olduğum tarihde tüketici mahkemesine vereceğim. Saygılarımla.

 • Hülya 14 Aralık 2013

  Samsung ve Teknosa nın bana bu cozum surecinde yardımcı olma yonunden kesinlikle memnun degilimi daha oncede soyledigim gibi maddi manevi sıkıntı cektim. Ekim 26 dan beri bilgisayarsız kaldım ve yeni bir bilgisayar aimak zorunda kaldım. Samsung firmasından kesinlikle sikayetciyim ve dava acma hakkım saklıdır. 02.ocak 2014 tarihine kadar siz tarafından bana para iadem saglanmazsa bu tarihde tuketici mahkemesine basvuracagımı tarafınıza iletirim.

 • Samsung Temsilcisi13 Aralık 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi11 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön