Samsung Bilgisayarımda Donma ve Wireless Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

Sencer U. |

Sürekli internetten düşmesi , i7 işlemcili notebook un sürekli takılma sorunu var. Recovery'den kuruyoruz sorunlu temiz kurulum yapıyoruz ayrı sorun. Para iadesi talep edeceğim tüketici haklarına başvurup. Samsung NP550P5C-S04TR aldığım günden beri wifi probleminden, PC'nin takılmasından bıktım.

24.11.2012'de Vatan Bilgisayar'dan satın aldığım daha 1 senesi bile dolmamış Samsung NP550P5C-S04TR ile aldığım günden itibaren sorun yaşıyorum. i7 işlemcili, 8 GB ramlı bir pc aldığım günden beri donma sorunu ve wifi kopma sorunu yaşar mı?

Etiketler :

İşletim Sistemi Wireless

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  09:54

  2016730 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sencer U.
  18 Eylül
  19:57

  Kimse benimle iletişime geçmedi.

 • Sencer U.
  17 Eylül
  18:54

  İnceleme derken ? Twitter üzerinden iletişim için telefon numaram istendi ama kimse aramadı. Acil konuyla ilgili geri dönüş istiyorum..

  Gerekirse farkını ödeyerek sorunsuz bir üst modeli ile değişim istiyorum.

 • 17 Eylül
  18:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.