Samsung Bilgisayarım Hakkında 5 Gündür Bilgi Yok!

Onur B. |

Bilgisayarımı alalı daha 3-4 ay oluyor. Touchpad kendiliğinden kilitleniyor diye servise verdim. cumartesiden beri haber yok. Yapacaklar çok büyük bir şey değil. Sanırsınız ki tüm parçaları değişiyor. Verdiğim bilgisayarımı, verdiğim gibi geri almak istiyorum. Daha yeni olduğu için tek bir çizik dahi olsa yasal süreci başlatırım, yada yenisini talep ederim.

Etiketler :

Touch Pad Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  10:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  23:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi