Samsung Beyaz Eşya Ürünlerimin Hepsi Bozuk!

Neslihan K. |

Bulaşık, çamaşır makinesi ve buzdolabım Samsung bulaşık makinamda tuş takımı tutukluluk yapıyordu, çamaşır makinamda güzel yıkamıyordu. Servisi çağırdım çamaşır makinasına leke çıkarma ile ön yıkama seçeneğini seçin dedi. Bulaşık makinasına gelince bir sorun görmediğini gayet iyi çalıştığını söyledi ve bunu da kağıda not etti böyle bir şikayetle tekrar karşılaşırsam arayıp tuş takımını değiştireceğini söyledi.

Bir kaç ay sonra tuş takımım tamamen bozuldu, şu an program değiştiremiyorum. Çamaşır makinam hala güzel yıkamıyor, üstüne üstlük sanki bir yere sürtünme gibi seslerde gelmeye başladı. Aradığımda garanti süresinin dolduğunu, ücrete tabii tutulacağımı söylediler.

O gün tuş takımını değiştirmek yerine gününü uzattı. Ve para ile yaptırmam söylendi... Olmaz olsun aldığım güne. O kadar para verdim hiç memnun değilim....

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Panel/Gösterge/Düğme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr