Samsung Bayisinden Aldığım Telefon Kullanıma Kapandı.

Mehmet E. |

Yaklaşık 4 ay önce İskenderun Avm Samsung bayiden aldığım Samsung Galaxy S4 cihazım kapandı. Malatya Samsung teknik servisine başvurdum bana cihazın imei'sinin çalınmış olduğunu serviste tekrar imei kopyalanıp sadece tek hat için kullanılabileceğini söylediler.

Piyasada çok daha düşük fiyata bu cihazı alabilecekken bayiden yüksek fiyata garantili olsun diye aldığım cihazdan böyle bir sorunun çıkması ve cihazı istediğim hatla kullanabilecekken tek hatla kullanma gibi bir sınırlama getirilmesi Samsung firmasının cihazına sahip çıkmadığını gösteriyor. Bu insanları kayıt dışına zorlamaktadır. Samsung firmasının bu konuya yaklaşımı çok yanlıştır.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet E.
  15 Mayıs
  10:40

  arkadaşlar samsung ürün almanızı tavsiye etmem ben uzun yıllar samsung kullanıcısıydım fakat bu sorundan sonra kesinlikle tavsiye etmem garantili ürün kapanıyor!!!!! gerçekten bi samsung firması için çok hazin bir durum.

 • 12 Mayıs
  11:22

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Mayıs
  15:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi