Samsung Bayisi Orijinal Diye Orijinal Olmayan Ürün Sattı!

Ahmet Furkan K. |

Ankara Nata Vega Alışveriş Merkezindeki Samsung bayisi orijinal diye 59 TL'ye orijinal olmayan batarya sattı . Şüphelenmemden dolayı üstüne basa basa sordum orijinal mi diye evet orijinal deyip Samsung Galaxy Ace (5830i) telefonuma bu bataryayı 59 TL karşılığında satın aldım.

Daha sonra internette yaptığım araştırmalar sonucu bataryanın kutusundan şüphelendim ve Samsung müşteri hizmetlerini aradım fakat orada beni geçiştirdiler orijinaldir sahte olamaz falan dediler.

Sonuç 2 ay sonra batarya şişme yaptı ve şuan 2 saat şarjı gitmiyor. Aldığım bataryanın fişi elimde mevcuttur. Gerekli merciler uyarıyı dikkate alsın ve daha fazla kişiyi yanıltsınlar.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  17:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Ocak
  22:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi