28 Ağustos 2013

Samsung Bayiisi Yanılttı!

24. 10. 2012 günü Denizli çınar meydanında Çınar İletişimden Samsung S3 aldım. Bu telefonu bana sıfır diye sattı. Ama telefonumun arkasında IEMI numarası yok ve şehir dışına çıkacağımdan fatura koçanım yok dedi ; faturayı geldiğinde keselim dedi.

1 ay şehir dışındaydım , geldiğimde unuttum fatura almayı ve telefonum şimdi sürekli hata veriyor. Ben servise götürdüğümde, bana bu telefonun IMEI numarası yok dediler . Sorduğumda telefoncuya sen bunun ekranını değiştirmişsin dediler. Servisten de aynı tepkiyi aldım. Telefonumun ekranını ben değiştirmedim. Hiç bir yerde garantisi gözükmüyor(Telpa, Genpa KVK ) faturamı alamıyorum ve telefonumun iadesi veya sorunumun çözümünü sağlayamıyorum .

Gizem 83 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi31 Ağustos 2013

    1980132 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön