Samsung Bayi Televizyonumun Teslimatını Yapmadı!

Ozan B. |

15.09.2013 tarihinde Acıbadem Tepe Nautilius'da bulunan Samsung bayisinden 165 TV sipariş ettik ve hala sipariş gelmediği gibi bizim sürekli aramamız sonucunda da başka başka bahane söylenerek sorun çözülmeye asla çalışılmıyor. Biraz evvel yaptığım görüşmede de Kore'den malın teslimatı için beklenildiği ve belki 1 ay sonra gelebileceğini ve hatta istersem parayı iade edeceklerini söylediler. Bu nasıl bir ilgisizlik yani büyük ekran TV sahibi olmak için aylarca beklemem mi gerekiyor ve de koca İstanbul'da hiç mi bu televizyona sahip bir bayi yok. Müşteri memnuniyeti nerede kaldı?

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan B.
  24 Kasım
  16:04

  Teslim yapıldı. Teşekkürler

 • 11 Ekim
  12:30

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ekim
  00:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi