Samsung Bataryayı Garanti Dışı Bıraktı!

Erdoğan Y. |

Bundan yaklaşık 9 ay önce aldığım Samsung Galaxy S3 mini cep telefonumun bataryasının şarj tutmaması ile ilgili olarak 02.01.2014 tarihinde Samsung Diyarbakır servisine başvurdum. Serviste telefonu teslim alacak kişi bana ne ile ilgili sıkıntı olduğunu sorduğunda , telefonun bataryasından dolayı sürekli açılıp kapandığını ilettim.

Tam telefonu teslim alacağı sırada ekranda bir çatlak olduğunu telefonu böyle teslim alamayacağını söyledi. Bunun üstüne telefonun sadece bataryasını teslim etmeyi teklif ettim. Bunun karşılığında sadece batarya üzerinden bir garanti uygulaması olmadığı tarafıma iletildi. Yetkililere şunu soruyorum; üzerinde seri numarası olan batarya nasıl olur da garanti kapsamında olmaz.

Etiketler :

Batarya Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan Y.
  11 Şubat
  22:46

  Sorunum hicbir sekilde cozulmemistir

 • 10 Ocak
  12:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erdoğan Y.
  09 Ocak
  23:57

  03/01/2014 gelen gerekli incelemeler yapılıp en kisa sürede bilgi verilecektir cevabı üzerine 09/01/2014 tarihine kadar bekledim.tarafima hiçbir bilgi verilmedigi icin musteri hattini aradim.oradan aldigim cevapta bataryanin tek basina garanti kapsaminda olmadigi oldu.benim anlamadigim bataryayi satarken tek satan bu firma garantiye alirken tek basina alamiyor.

 • 03 Ocak
  22:24

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi