Samsung Bataryada Şişme Mevcut!

Ozan Temel U. |

Samsung telefonum bataryasında olan bir şişme ve telefonumu bataryadan dolayı açılıp kapandığı için servise gittim ve servis telefonumun ekranının çatlak olduğunu ve garantinin kapsamadığını söylediler ama internet sitenizde bataryanın kapasitesinin altında veya arızasının mevcut olduğu durumda değişim yapılacağı yazıyor. Ancak bataryada inceleme dahi yapmadılar ekranın çatlak olması kullanıcı hatasıdır onu kabul ediyorum ancak bataryada şişme olması ve kapasitesinin altına düşmesi firmanızın hatasıdır. Bataryamın garanti dahilinde değişimini yapmadılar.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  16:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Aralık
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr