Samsung Batarya Kısa Sürede Bitiyor.

Hasan Zafer K. |

02.03.14 tarihinde Media Markt'tan Samsung S5610K Black markalı telefon aldım. Bataryamın 7 gün dayanması gerekirken 3 dayanıyor. Aynı problemi tekrar tekrar yaşadım. Simge Elektronik Samsung bayisine gidip şikayetimi belirttim. Yeni yazılım yüklendi hatanız düzeldi artık dediler. Ancak ilk geldiği gün bataryam 4 gün sonra bitti fakat sonra 2 gün zor dayandı.

Tekrar şikayet ettim, bu sefer hafıza kartı bataryayı bitiriyor . Hafıza kartsız kullanmanız gerekecek dediler. Tekrar yazılım attılar. Hafıza kartsız kullanarak geldiği ilk gün 4 gün daha sonra 1 gün dayandı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  16:32

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Nisan
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi