Samsung Batarya Değişimini Yapmıyor.

Ali S. |

Telefonla birlikte gelen bataryam özelliğini zamanla yitirdiği için orijinal Samsung'un ürünü yeni bir batarya aldım. Belirli bir süre sonra cep telefonumu sürekli reset atma problemiyle Destek Bilişim'e garantiye gönderdim.

Samsung resmi internet sitesinde orijinal bataryaların %60'in altına düşmesi durumunda bile ücretsiz değiştirileceği yazıyor. Servisin cevabı "cihazınız detaylı olarak incelenmiş olup arızanın bataryadan kaynaklandığı görülmüştür. Cihazın önceki gelişlerinde farklı bir seri numarasına ait batarya ile kayıt alındığı tespit edilmiştir. Bataryanızın garanti kapsamında değiştirilmesi mümkün değildir, eğer istenilirse ücretli olarak batarya değişimi yapılabilir. "

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  17:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Mayıs
  00:31

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali S.
  20 Mayıs
  16:08

  Müşteri Hizmetleri Yetkilisinin Gülünecek Cevabı Şöyle Samsung Cep Telefonunuzun Kutusundaki Batarya ve Benzeri Ürünlere Garanti Vermektedir. Sizin Sonradan Aldığınız Ürünlere ( Orjinal Dahil ) Garanti Vermemektedir. Bu Aralar Biraz Yoğunum Ama En Kısa Zamanda Tüketici Haklarına Şikayet Edeceğim.! Türkiye'de Satılan Her Ürünün 2 YIL Garantisi Olmak Zorunda.! Destek Bilişim'le Bir Olup Milleti Kandırıyorlar.!