Samsung Batarya.

Mustafa K. |

Yeni aldığım Samsung sm-t530 tablet 9 saatte %90 şarj oldu ve % 30 dan sonra da 10 dakikada içinde hemen bitti. Serviste Şarj cihazı değiştirildi. Bu seferde 8 saat şarj da kalan cihaz ancak % 80 geldi. Cihazın pili % 3 e boşalıncaya kadar kullandım ve tekrar şarja taktım bu seferde 6 saatte ancak % 30 şarj oldu. 2 defa daha servise götürdüm cihazın şarj sürelerinin foto ve videolarını da servise ilettim buna rağmen arıza yoktur denildi. Abim 1 saatte şarj ettiği cihazı 8 saat kullanıyor ben 8 saatte şarj ettiğim cihazı 3 saat kullanıyorum!
Yurt dışına milli servet verilerek alınan bu cihazların arızalı olduğu kabul edilerek neden iade edilmez anlamıyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  11:37

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz,

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ocak
  11:08

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mustafa K.
  26 Ocak
  21:56

  1 kaç defa da sizinle görüştüm değişim talebime bir cevap alamadım. Ve hala arızalı olduğunu servisinizin kabul etmediği cihazı kullanmak zorunda kaldığım için firmanıza olan güvenimi kaybettim. Çevreme de Samsun tercih etmemelerini tavsiye ediyorum
  Hos kendim evde Samsung TV, kendimde s4 oğlumda note3, ve esimde note4 kullanmakta. Umarım bu cihazlar arızalanmaz da, servislerinizle bir daha muhatap olmak zorunda kalmam.
  Ben yinede bu firmadan evine ekmek götürenler olduğuna inanarak sizlere başarılar dilerim... .

 • 26 Ocak
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr