Samsung Bahaneye Bakın Motora Toz Kaçmış!

Salim K. |

11 ay önce Teknosa'dan Samsung vc4000 15000 wat süpürge aldım arızalandı. Servise gönderdim ve 1 Eylül'de servisten telefon geldi motoru yanmış kullanıcı hatası sebep motoruna toz kaçmış müşteri hizmetlerini ardım şikayette bulundun en kısa süre de size dönüş yapacaklarını söylediler Tarih 1 Eylül hala dönüş yapmadılar 7-8 kez aramama rağmen muhatap bulamadım. Servise sordum, bu süpürgeyle ne yapıyoruz halıda ki tozları alıyoruz! Burada benim suçum ne ben ev süpürüyorum haklısınız beyefendi diyor hep haklıyım mağduriyetimi gideremiyorlar. Bir de süpürgeyi yapmadan bana genel merkezden geri dönüş yapmadan bozuk süpürgeyi geri gönderiyorlar. Yetkililere ulaşamıyoruz, muhatap bulamıyoruz! 10 gündür mağduruz bayram sonuna kadar beklerim dönmezlerse Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım!

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr