02 Eylül 2014

Samsung Ayıplı Ürünün İadesini Uzatıyor.

Aldığımız Samsung marka buzdolabı arızalı çıktı. Arızayı aldıktan sonraki 10 gün içinde teknik servis aracılığı ile tespit ettirdik ve para iadesi talebinde bulunduk. Ulaştığımız çağrı merkezi ve teknik servis işlemin onay sürecinde olduğu ve 15 güne kadar sürebileceğini iletti. Buzdolabı gibi kullanımı ihtiyaç olan bir ürünün iade işleminin çok daha hızlı çözümlenmesi gerektiğini ve aciliyetini defalarca iletmemize rağmen beklemek dışında bir tavsiye almadım. Samsung'tan şikayetçiyim.

Ersan 1.752 Okunma

Cevaplar

  • Ersan 07 Eylül 2014

    süre zarfı boyunca şirket bürokrasisi ve günlük kullanımı ihtiyaç olan bir ürünün iadesi ile ilgili bekleme tavsiyesi dışında bir gelişme olmadı. 20 günün sonunda işlemin onaylandığı söylenmekle birlikte hala iade işleminin ne zaman sonuçlanacağı muamma. Samsung markası benim ve etrafımda etkileyebileceğim herkes için bitmiştir.

  • Samsung Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz,   İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön