Samsung Ayıplı Ürünün İadesini Uzatıyor.

Ersan E. |

Aldığımız Samsung marka buzdolabı arızalı çıktı. Arızayı aldıktan sonraki 10 gün içinde teknik servis aracılığı ile tespit ettirdik ve para iadesi talebinde bulunduk. Ulaştığımız çağrı merkezi ve teknik servis işlemin onay sürecinde olduğu ve 15 güne kadar sürebileceğini iletti. Buzdolabı gibi kullanımı ihtiyaç olan bir ürünün iade işleminin çok daha hızlı çözümlenmesi gerektiğini ve aciliyetini defalarca iletmemize rağmen beklemek dışında bir tavsiye almadım. Samsung'tan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersan E.
  07 Eylül
  18:55

  süre zarfı boyunca şirket bürokrasisi ve günlük kullanımı ihtiyaç olan bir ürünün iadesi ile ilgili bekleme tavsiyesi dışında bir gelişme olmadı. 20 günün sonunda işlemin onaylandığı söylenmekle birlikte hala iade işleminin ne zaman sonuçlanacağı muamma. Samsung markası benim ve etrafımda etkileyebileceğim herkes için bitmiştir.

 • 03 Eylül
  00:02

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi