Samsung Ayıplı Ürün Satıldı!

Murat Y. |

Samsung Galaxy S4 cep telefonu aldım, tam dört defa yaşadığım sorunlardan dolayı servise gönderdim, 2 defa parça değişimi yapıldı ve halen telefonum sorunlu durumda, Samsung benim gördüğüm yaşadığım en duyarsız en kalitesiz firma bana göre öyle müşteri hizmetlerine ulaşmanız bile mümkün olmuyor, adres vermeye korkuyorlar. Sanıyorum Samsung da hizmet ürün sattıktan sonra bitiyor. Ürününün arkasında durmayan, iletişimi bu kadar kötü olan bu firmayı perakende sektöründe çalışan birisi olarak kınıyorum. Ben haklarımı ilgili yerlerde arayacağım fakat, bu kadar yasanın olduğu Türkiye'de bu gibi firmalar nasıl oluyor da kişilerin haklarını bu kadar hiçe sayıyor anlayamıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr