Samsung Ayıplı Malına Sahip Çıkmıyor.

Elif Şeyma A. |

2012 senesinde almış olduğumuz Samsung DMS300TRS model olan bulaşık makinesinin daha ilk aylarında yıkama esnasında altından su akıtması, lastiklerinin çıkması ve programdan oluşan F3, F2 vb. gibi hatalarının sürekli olarak çıkması üzerine "Değişim" yapılması gereken ayıplı mâl için değişim yapılmadı.

Garanti kapsamında olan ve her ay bir arıza çıkaran ürünü sahiplenmeyen bir "Marka" dan bahsetmekteyiz. Tüketici haklarımı kullanarak ürün değişimi zorla yaptırmış bulunmaktayız ki 1,5 ay sonra ürün elimize gelmiştir. Garanti süresi boyunca yine yeni yeniden hatalar veren bu ayıplı malınız garantisi bittikten sonra da devam etmiştir. Gerekli işlemi yapmanız artık gerekmiyor mu?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif Şeyma A.
  23 Ağustos
  18:55

  Hâlâ konu hakkında geri dönüş yapılmadı. Bunu anlamı; "Şikayetvar.com" sitesinden göstermelik cevaplar verip, soruna yani "Ayıplı Mal"ına çözüm getiremediğinin kanıtıdır. 2 gazeteci, kameraman ya da bir tv kanalı ile anlaşıp bulaşık makinesini genel müdürlüğünüze getirip yakmam ve prestijinizin yerle bir olmasını sağlamam mı gerekmektedir, sorunuma çözüm bulmanız için. Ayrıca dün gelen servisiniz de gene contasını düzeltip gittiler, makine hâlâ altından su akıtmaktadır. Ben makinenin DEĞİŞTİRİLMESİNİ istiyorum. Benim evimi su basmıştır. Eğer ki evin sigortası olsa idi şu an mahkemelik olup, firmanız bu zararımı paşa paşa karşılayacak idi. Prestijiniz ve vizyon-misyonunuz koca bir SIFIRDIR.

 • 22 Ağustos
  09:56

  2630709 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Ağustos
  22:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi