20 Şubat 2014

Samsung Ayıplı Malına Sahip Çıkmıyor.

Pendik NeoMarin AVM Samsung'dan aldığım buzdolabı, nakliye esnasında çarpılmış ve buzdolabının kapağında ezilme meydana gelmiştir. Bu şikayetimi defalarca aldığım Samsung bayisine bildirmeme rağmen bayi sorunuma duyarsız kalmış ve hiçbir şey yapmamıştır.

Buzdolabım 4077 Sayılı Tüketici Haklarını Koruma Kanununun 4.maddesindeki ayıplı mal tanımına uymaktadır. Ayrıca malın ayıbını teslim tarihinden sonraki ilk 30 gün içerisinde satıcıya bildirdim. Bu durumda, bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahibim. Samsung firmasından en kısa sürede bir yanıt bekliyorum.

Buğra 276 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi26 Şubat 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön