17 Mart 2014

Samsung Ayıplı Makinesini Değiştirmiyor.

18/01/2014 tarihinde İslahiye Samsung bayisinden dw-fn320t bulaşık makinesi aldım. Bir hafta sonra makinem ısıtmama problemi ile servise gitti. Cihazımın değişmesini istedim, sonuçta 30 gün içi ayıplı mal servis cihazımı değiştirmedi. Ben aldım alalı cihazı doğru dürüst kullanamadım. Daha doğrusu hiç kullanamadım, çünkü hep servisteydi.

Kimse benim için bir çözüm üretmedi ve ben bu cihazı istemiyorum. Değişim hak edişim varken değiştirilmedi. Bu cihazı götürüp bayinin önüne atacağım. Böyle tanınan bir markanın, böyle çözüm üretmeyen bir servisi olamaz. Makinemi değiştirin.

Senem 964 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi25 Mart 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön