Samsung Ayıplı Makinesini Değiştirmiyor.

Senem Ş. |

18/01/2014 tarihinde İslahiye Samsung bayisinden dw-fn320t bulaşık makinesi aldım. Bir hafta sonra makinem ısıtmama problemi ile servise gitti. Cihazımın değişmesini istedim, sonuçta 30 gün içi ayıplı mal servis cihazımı değiştirmedi. Ben aldım alalı cihazı doğru dürüst kullanamadım. Daha doğrusu hiç kullanamadım, çünkü hep servisteydi.

Kimse benim için bir çözüm üretmedi ve ben bu cihazı istemiyorum. Değişim hak edişim varken değiştirilmedi. Bu cihazı götürüp bayinin önüne atacağım. Böyle tanınan bir markanın, böyle çözüm üretmeyen bir servisi olamaz. Makinemi değiştirin.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Su Isıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  16:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Mart
  18:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.