Samsung Ayıplı Cihazın İadesini Kabul Etmiyor!

Muhammet Ali B. |

23.10.2013 tarihinde aldığım Samsung S6500 cep telefonum bir takım problem çıkartıyordu kullanamıyordum. Derhal servise götürdüm ve düzeldi dediler ama aynı sıkıntı devam ediyordu . Tekrar geri götürdüm ama yine aynı sıkıntı devam ediyordu. Bana söylenen format attık düzelttik diyorlar. Formatla olacak bir durum değil. 21.11.2013 bir daha götürdüm düzelmedi. 20 günlük telefonumu doğru dürüst kullanamadım. Evimdeki hemen hemen kullandığım eşyalarım Samsung ama bu telefon arızalı çıktı. Ücretimin iadesini talep ettim olumsuz yanıt geldi.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  19:29

  2131451 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Kasım
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi