Samsung Ayıplı Cihazın Değişimini Yapmadı.

Kadir E. |

Şanlıurfa piaazza avm'den Samsung s5610 cihaz aldım. 1 hafta olmadan cihazda sıkıntı oldu hoparlör kulaklığından cızırtı geliyordu. Cihazımı mağazaya götürdüm ve iade ve değişim talebinde bulundum. Onlarda cihazı Diyarbakır Samsung yetkili servisine yolladılar ve cihazın değişim ve iade onayı olmadı. Orada cihaz tamir gördükten sonra raporda kulaklık değişti yazıyor. Yetkili servisten görüştüğüm zamanda bana aksesuar olan kulaklığı değiştiklerini söylüyorlar ve cihazı tekrar göndermem gerekiyormuş. Samsung gibi büyük çaplı bir marka böyle ufak şeylerle kendini itici yapıyor ve ben mağdurum. 1 ay olmadan 2 kez cihazımı tekrar garantiye yollayacağım.

Etiketler :

Kulaklık Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  15:48

  2360439 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • Kadir E.
  25 Mart
  00:49

  Degerlendirmelerin Hepsi Sıfır çünkü 1 puanı bile hak etmiyor...

 • 21 Mart
  20:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.