Samsung Avcılar Ekmen Servise Ulaşılamıyor.

Mert D. |

Samsung'tan iki adet klima satın aldık. Klimaların takılması için yaklaşık 2 hafta bekledik. En sonunda Avcılar Ekmen servis tarafından takıldı. Fakat takılan klimalardan birinin sonrasında gazının kaçmış olduğunu ve montaj hatası olduğunu Samsung Eyüp servisinden çağırdığımız kişi aktardı ve problemin takan ekip tarafından giderilmesi gerektiğini söyledi.

Konuyla ilgili 444'lü müşteri hizmetleri numarasından arıza kaydı açtırdık. Geçen iki hafta sürede ne gelen var, ne giden. Arıza kaydımız olmasına rağmen kimse bize ulaşmadı. Biz Avcılar Ekmen servisi aradığımızda kimse telefonlarımıza çıkmıyor. Bu üçüncü vukuatları! Samsung gibi bir firmanın böyle bir servisle niye çalıştığını anlayamıyorum.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  18:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi