Samsung Ativ Tablerim 2 Seferdir Aynı Arızayı Veriyor!

Hamdi A. |

Ekim ayı içinde Samsung Ativ Tab 3 ( XE300TZC-K01TR) model cihazdan satın aldım. 2 hafta sonra birden bire dondu ve hiçbir türlü açılmadı. Samsung Bakırköy servisine götürdüm. Müşteri hizmetlerinin ardından (Bu konuya ilişkin olarak kimsenin umursamayacağını bildiğim halde anket doldurdum. )

3 hafta sonunda kavga dövüş yeni cihaz vermeyi kabul ettiler. 2 hafta önce yeni cihazımı aldım ve kullanmaya başladım. Bugün yine aynı problemi verdi. Birazdan servise götüreceğim ve paramın bu hafta içinde iadesini isteyeceğim. Eğer bu hafta içinde herhangi bir gelişme olmazsa direk ihtar çekip kusurlu mal satmaktan dolayı dava edeceğim. Bu arada benim 3 hafta sonum da bu işle uğraşmaktan gitti.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  12:13

  2158268 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Aralık
  22:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi