Samsung Aşırı Isınmasından Dolayı Ekranı Çatladı.

Aliosman Ş. |

Garantili olarak aldığım Samsung S4 telefonum şarjdayken bir anda kapandı. Teknik servise götürdüğümde çok komik bir cevapla benden para istediler. Verdikleri cevap telefon şarjdayken aşırı ısınmadan dolayı ekranı çatlamış ve bunlar kullanıcı hatası oluyormuş. Kendilerine garantili bir telefon kendi orijinal şarjındayken nasıl oluyor da ısınıyor bu kullanıcı hatası kesinlikle olamaz dedim. 26.02.2014 verdiğim telefonum halen daha yapılmamıştır benden sürekli ücret talep ediyorlar.

Etiketler :

Isınma Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  13:04

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Nisan
  19:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi