Samsung Aşırı Isınıyor!

Erden Ö. |

Kısa süreli yapmış olduğum telefon görüşmeleri, herhangi bir uygulama açılması ve özellikle pil bitimine az süre kalması akabinde tarif edilemeyecek ölçüde özenerek ve isteyerek aldığım note-3'üm aşırı ısınıyor ve pili stand by da yarım günde bitiyor.

Telefon patlaması gibi bir sorunla karşılaşmaktan endişe duyuyorum. Etrafımdan öğrendiğim kadarıyla Note-4'ler de bu sorun ortadan kaldırılmış, bu durumda mağduriyetimin, ücret iadesi yapılarak veya bu sorunun yaşanmadığı Note-4 ile değiştirilmek suretiyle giderilmesini talep etmekteyim.

Eğer yukarıda belirttiğim nedenden ötürü sağlık problemi yaşar isem sorumluluğun söz konusu firma olduğunu kamuoyuna deklare ederim.

Etiketler :

Isınma Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  11:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Kasım
  16:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr