23 Mayıs 2014

Samsung Arızayı Tespit Edemedi.

10 Mayısta sigortayı attırıyor diye servise bildirdiğim çamaşır makinemi servis 21 mayısta geri getirdi. Makinedeki sorun devam ediyordu. Servis makinede sorun olmadığını söyledi. Elektrikçiye evi baktırın dediler. Elektrikçi çağırdım o bile makinedeki elektrik kaçağını tespit etti, evde sorun yoktu.

Elektrikçiyi servisle görüştürdüm, ikna oldular tekrar makineyi aldılar. İlk seferde yedek makine vermemiştiler, bu sefer istedim getirdiler fakat çok pisti. Deterjan gözü ve haznesi küflüydü, dışı da pisti, çok kötü kokuyordu. Bugün 22 Mayıs ve ben hala makinemin yapılmasını bekliyorum. Yedek makineyi hala değişmediler. En kötüsü de Samsung merkez beni bu süreçte sorun çözüldü mü diye hiç aramadı.

Burak 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Burak 09 Temmuz 2014

    Makinemi 26-27 mayıs gibi teslim etmişlerdi. Yine her zaman ki gibi arızanın ne olduğuna ve neler yapıldığına dair herhangi bir evrak verilmedi. Bulunduğum bölgedeki samsung servisinden memnun kalamadım. Ama şikayetvar.com sayesinde sorunumun daha hızlı çözüldüğüne şahit oldum.

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2014

    şikayet var.com da şikayetim yayınlandıktan kısa bir süre sonra samsun merkezden aradım, kısa bir süre sonrada pis ve kullanılmaz durumda olan yedek makineyi temiz ve kullanılabilir olanla değiştirdiler. şikayet var.com a çok teşekkür ederim. Şimdi kendi makinemin arızasının düzeltilmesini bekliyorum. bugün 14. gün.

  • Samsung Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön