Samsung Arızalı Verdiği Telefonu Değiştirmiyor!

Fatma S. |

Samsung S4 cihazı aldım fakat cihaz kutudan darbeli çıktı. Küçük bir çizik olduğu için önemsemedim sonra kullanmaya başladım, arama yaparken mobil ağa erişilemiyor yanıtı vererek telefon kapsama alanı dışına çıkıyor. İnternete bağlanırken diğer telefonuma nazaran yavaş bağlanıyor hatta bağlanmıyor. ( Diğeri iPhone 5 ) Mesaj gönderirken mesajlar karşı tarafa iletilmiyor.

Sim kartımı değiştirdim sorun çözülmedi. Telefonu 1 hafta sonra teknik servise götürdüm daha önce değiştiririz diyen Samsung şimdi cihazda darbe var diye cihazı garanti kapsamından çıkardığını söylüyor. İlk aldığımda zaten teknik servis bunu görmüştü faturam yanımda olmadığı için getirin değiştirelim demişlerdi şimdi ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma S.
  03 Aralık
  08:51

  iletişim bilgilerim doğru olduğu halde kimse beni aramadı. müşteri memnuniyeti sıfır.

 • Fatma S.
  20 Kasım
  15:08

  4447711 hattınızı aradım arkadasların benı aramasını beklıyorum

 • 20 Kasım
  14:58

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Kasım
  22:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.