Samsung Arızalı Ürünün Ücret İadesini 10 Gündür Yapmıyor.

Mahmut K. |

Klima aldım 4 gün sonra kurdular. 1 haftada bozuldu. Kendileri düzgün kuramadıkları için arızalandığını söylediler. Kokular geldiği için tamirat istemediğimi söyledim ve ücret iadesi istedim. 2 gün de anca söktüler. 1 hafta sürer dediler. Hem kusurlular, hem de dalga geçer gibi ürünü alıyoruz ücretini 1 hafta sonra alacaksınız diyorlar. Bugün 9. gün geçti ve hala ücret iadesi yok.

Çağrı merkezini aradım, bekleyin deniliyor. Ben 1 aydır mağdurum. Antalya sıcağında yazı klimasız geçiriyorum. Kaliteli olsun diye Samsung aldım, ücreti de malum, ücret iadesi alamadığım için başka ürün de taktıramıyorum. İnsanları bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok. 5 ürünüm Samsung ve bir tane daha olmayacak.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  13:46

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Temmuz
  23:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi