Samsung Arızalı Ürünün Değişimini Yapmadı!

Cengiz G. |

07. 06. 2013 günü Gaziantep Metro Mağazasından Samsung ınverter klima aldım . Üründe 30 gün sonra gaz kaçırma olayı meydana geldi ve soğutmamaya başladı. 1 ay içinde değiştirme ve iade verme hakkım olmasına rağmen , servis ve üretici firma kabul etmedi .Küçük arıza vardır diyerek yanılttılar ve onarım yapalım dediler . Onarımı kabul etmeme rağmen servis 4 defa gelip bakmasına ve götürmesine rağmen, ürünün sorununu çözmedi.

Şuan ürün soğutma yapmıyor, arızalı şekilde duruyor . Ne yetkili servis ne ürünü aldığım Gaziantep Metro ve üretici firma sorunu çözümden yana bir tavır sergilemiyorlar .Oyalama taktiği uyguluyorlar . Son diyeceğim servis yapmıyor.

Etiketler :

Soğutma Problemi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz G.
  26 Eylül
  18:15

  şikayetime geri dönülmüştür ama sikayetim devam etmektedir yani sorun çözülmemiştir ürün arızalı şekilde bende durmaktadır ...

 • 17 Eylül
  16:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Eylül
  14:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi