Samsung Arızalı Ürünün Değişimi Yapılmadı!

Murat K. |

Yaklaşık 7 ay önce medya markt'ten aldığım uees7000 model Samsung marka led tv'min paneli çizik geldi değişimi için Kadıköy destek bilişimden servis istedim incelediler fotograflarını çektiler (evde benim yanımda üretim hatası dendi) Servise geçince arkadaşlar müşteri hatası ve 200 tl para karşılığında değişeceğini söylediler. Bende bir başka servis çağırdım incelenmesi için bu sefer Ümraniye Danıştek servisi geldi baktı inceledi bu hata tamamen fabrikasyon üretim hatası dedi ve garantiden değişebilir dendi ancak Kadıköy destek bileşim panele garanti dışı bıraktığı için parçayı alamadıklarını belirttiler. Şimdi benim suçum 3, 500 tl vererek bu kusurlu ürünü almak mı.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  20 Mart
  09:34

  benimle irtibada su sekilde geçildi panel ve kasanın yenisi ile değişimi için konuşma yapıldı müşteri hiz. gizem hanımla görüştüm
  ben sunu istiyorum bu ürünün kasası değişim yapılırsa 5 ay içinde tekrar olacak ve cihazımın grantisi bitecek paramla kasayı ben değiştirecem..
  samsung yetkilileri bu sorun hata sizin lütfen bu sorununuza acil yardım bekliyorum..
  saygılar..

 • Murat K.
  03 Mayıs
  14:36

  samsung musteri hizmetleri bir care bulamıyor.ve televizyon calıstıkca boya dukulmeleri devam ediyor hem ayıplı mal satılıyor hem musteriyi mağdur oluyor.

 • 30 Nisan
  16:02

  1767041 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi