Samsung Arızalı Ürün Satıldı!

Fatih D. |

Nisan ayında aldığımız Samsung Ativ Smart Pc 2 ay sonra şarj olmamaya başladı. Garantiye verdik, 3.kez onarıldı denilerek geldi fakat onarım yapılmamış. Hiç bana teslim etmeden tekrar servise aldılar. Koskoca Samsung diye düşünmüştüm. Servis elemanları da tavırlı. İşlerini yapmak zor geliyorsa çalışmasınlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  27 Ağustos
  10:16

  Herhangi bir bilgilendirilme yapılmadı, servis numarasını verdiler ve orayla görüşün dediler. Bu kadar kalitesiz bir firma görmedim. Bir de cevap vermişler çözüm üretmişler gibi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 26 Ağustos
  13:55

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ağustos
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi